Yeme & İçme

6 Soruda Mutfak 93

Bortar Group’un çeyrek asırlık deneyimi ve lezzet uzmanlığıyla 2018’de kurduğu yeni markası Mutfak 93, zengin Türk mutfağı seçenekleri ve keyifli ambiyansıyla hizmet veriyor. 6 soruyla Mutfak 93’ü daha yakından tanıyalım istedik…

  1. Mutfak 93’ün hikâyesi ne zaman ve nasıl başladı?

Bortar Group olarak 25. yılımıza özel olarak, çeyrek asırlık lezzet uzmanlığımız ve deneyimimizi gurme misafirlerimiz ile de paylaşabileceğimiz çok özel bir mekan hazırladık. 2018 yılında kurulan ve adını Bortar Group’un kuruluş yılından alan Mutfak 93 ile en usta aşçıların elinden tadacağınız Türk mutfağının zengin lezzet çeşitlerini, sevdikleriniz ile orada bulunduğunuz için harika hissedeceğiniz, şık, konsept bir mekanda buluşturduk…

  • Mutfak 93’ün arkasındaki güç olan Bortar Group’tan da kısaca bahseder misiniz?

100 bin kişilik üretim kapasitesi ve 70.000 kişilik günlük yemek üretimi ile Türkiye’nin en büyük, en güvenilir yemek fabrikası olan Bortar Group, toplu yemek ve catering hizmetleriyle 1993 yılından bu yana İzmir ve Ege bölgesine hizmet veriyor.
1400 kişilik personel kadrosuyla hazırlanan kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece yemeklerimiz, 350 ayrı noktaya, 140 araçlık dağıtım filomuz tarafından müşterilerimize ulaştırılıyor.

Menünüz hakkında bilgi alabilir miyiz?

Türk mutfağının zengin menüleri, bol çeşitli zeytinyağlıları, pide çeşitleri, hamburger menüleri, özel dinlendirilmiş etleri ve özel günlerinde hazırlanan döneri, tantunisi ve dana rotisi ile tüm lezzet severleri Mutfak93’e bekliyoruz.  Ayrıca Mutfak 93’ün şeflerinin hazırladığı zengin tatlı büfesi ve çikolata şelalemiz ile de tatlı severlerin vazgeçilmez adresiyiz.

  • Enfes yemeklerinizin lezzet sırrı nedir?

Deneyimli şeflerimizin kullandığı taze ve kaliteli malzemeler, kendi besi çiftliğimizden gelen taze etler ve şeflerimizin tecrübesi birleşince lezzet kaçınılmaz oluyor.

  • Hangi saatlerde hizmet veriyorsunuz?

Hafta içi her gün 08:00-17:00 arası hizmet veriyoruz.

  • Özel gün ve organizasyonlar için özel bir hizmet politikanız var mı?

Toplantılar, şirket yemekleri, doğum günü, nişan gibi özel günler ve tüm organizasyonlar da Mutfak93 deneyimli kadrosuyla hizmet veriyor.

www.mutfak93.com.tr

Instagram: mutfak93

Adres: 6089 Sokak No:2 Işıkkent İzmir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu