Röportaj

BEGONVİLLA SEYREK Mart 2020’de Yeni Sahipleriyle Buluşuyor

nihan ergin tanerler, startkey life gayrimenkul

Nihan Ergin Tanerler

Owner / Broker – Startkey Life
Gayrimenkul / Mavişehir
İletişim: 0(232) 344 1 888

Ev, ofis, mağaza, kafe, restoran, villa gibi yapıların konsept projeden başlayarak uygulama projeleri ve anahtar teslimi dekorasyon işlerinin tamamını yapan DDT İç Mimarlık ve Tasarım Grubu, Begonvilla Seyrek projesinde 2020 Mart Ayında yaşam başlıyor. Projeyle ilgili sorularımızı, DDT İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Karadağlı yanıtladı.

2002 yılından bu yana iç mimari tasarım, konsept geliştirme, ürün seçimi ve dekorasyon danışmanlığı hizmeti sunan DDT İç Mimarlık ve Tasarım Grubu hakkında bilgi verir misiniz?

DDT Mimarlık, bütün faaliyetlerinde müşteri memnuniyetini gözönünde tutan ve bu doğrultuda ulusal ve uluslararası kabul görmüş değer ve standartlarda ürün ve hizmet sunmayı hedefliyor. Bilimsel ve teknolojik üstünlük, ulusal ve uluslararası standart ve kurallara uygunluk, etkin proje yönetimi ve kaynak kullanımı, hızlı ve zamanında hizmet, uygun maliyetli rasyonel ve pratik çözümler, seçici ve kaliteli ürün yelpazesi, çağdaş çalışma ve yaşama mekanlarının geliştirilmesi DDT İç Mimarlık’ın temel felsefeleri arasında geliyor.

BEGONVİLLA SEYREK izmir, DDT İnşaat, megaplus dergisi 39. sayı

Begonviller içinde tasarlanan Begonvilla Seyrek projesini anlatır mısınız?

Begonvilla Seyrek 40 milyonluk bir yatırım olup, 15 bin metrekare alana kurulu, 43 adet villadan oluşuyor. Evler üç oda bir salon olarak tasarlandı. 200 metrekarelik iki yüzme havuzu, tenis kortu, voleybol sahası, çocuk oyun parkı, 24 saat güvenlik gibi sosyal donatıları olan yaklaşık 10 bin metrekare peyzaj alanına sahip Begonvilla Seyrek, “müstakil bahçeli villa” konsepti ve begonviller içinde özel bir proje olacak… Teslim tarihi 2019 sonu olarak planlanan projenin tüm satış ve pazarlama yetkilisi Startkey Türkiye’dir.

Begonvilla Seyrek projesinin birçok avantajı bulunuyor. Bize projenin avantajlarından bahsedebilir misiniz?

Villa konsepti ve uygun fiyatlı olması sebebiyle Begonvilla Seyrek keyifli bir yaşam sunmanın yanında yatırım fırsatı olarak da değerlendirilebilir. Örnek villamız alıcılarımız için hazırlandı. Gelip görmek, incelemek isteyen herkesi örnek villamıza bekleriz. İzmir’in pırlantası, şehrin merkezinde çok yüksek fiyatlara sahip olacağınız bir eve, çok uygun fiyata Seyrek’te sahip olabiliyorsunuz. Seyrek, konum itibariyle çok değerli bir noktada ve bu sebeple çokdeğer kazanacak. Sasalı-Balçova arası köprü ve tünel projesi de hayata geçerse bölge daha da önemli hale gelecek.

BEGONVİLLA SEYREK izmir, DDT İnşaat, megaplus dergisi 39. sayı

Projenin tanıtım kısmı büyük bir önem taşıyor sanırım sizin için… Ekibinizle, ulaşmak istediğiniz kitleyi yakaladınız mı?

Reklam ve pazarlamanın gücü, bu işin en önemli parçalarından biri…Lansman döneminde profesyonel bir ekiple çalıştık ve hala çalışmaya devam ediyoruz.Marka bilinirliğinin sürekliliği için iletişime devam edeceğiz. Tamer Karadağlı ile çalışmayı tercih ettik çünkü kendisi iyi bir aktör, algısı güçlü, magazin yönü var ve içinde bulunduğu projeden dolayı güvenilir bir karakteri temsil ediyor. Tabii en önemlisi kuzenim olması…

BEGONVİLLA SEYREK izmir, DDT İnşaat, megaplus dergisi 39. sayı

İzmir’de yeni yapılar son dönemlerde çok dikkat çekiyor. İnşaat sektörünün İzmir’e bakışı nasıl? İzmirşu anda çok fazla göç alıyor ve bunun büyük bir bölümü İstanbul’dan. Bu göç kaliteli bir insan göçü, bu da İzmir ekonomisine katkı demek. Bundan dolayı Türkiye’nin pek çok noktasında inşaatsektörü ciddi bir kriz içindeyken, İzmir arz talep dengesinden dolayı bu krizi en hafif atlatan bölgedir. Önümüzdeki 10 yıl da bence bu şekilde devam edecek. Yine İzmir İstanbul otoban hattı ve İzmir Ankara hızlı tren hattının tamamlanması ile İzmir çok daha fazla gelişecektir.

BEGONVİLLA SEYREK izmir, DDT İnşaat, megaplus dergisi 39. sayı

Gelecekte yeni projeleriniz olacak mı?

Çatı markamız olan “Begonvilla”yı İzmir’in ve Ege Bölgesi’nin çeşitli bölgelerine, farklı konseptlerle taşımaya devam edeceğiz. Markanın tescili tarafımızdan alınmış olup villa imarı olan uygun noktalarda projelerimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu