GüncelKültür & Sanat

Süper Çocuk Festivali Eğlencenin Adresi Oldu

İki gün boyunca Fuar Lunaparkta gerçekleştirilen, İzmir’in eğlence ve yaratıcılığa yönelik ilk çocuk eğlence organizasyonu olan Süper Çocuk Festivalinde coşku doruğa çıktı.

Süper Çocuk Festivali - MegaPlus Dergisi 33. Sayı

1Sen Anaokulları’nın ana sponsorluğunda Epik Organizasyon tarafından gerçekleştirilen Süper Çocuk Festivali, 70’a yakın önemli markayı İzmirli çocuklar ve ebeveynleriyle buluşturdu. Katılımcı markalar da açtıkları stantlarda gerçekleştirdikleri etkinliklerle festivale renk kattı. Türkiye’nin ilk masal dergisi Minimiko da standında yeni okuyucularıyla buluşurken, Minimiko alan çocuklar özel hazırlanan Minimiko bez çantalarını rengarenk boyalarıyla özgürce boyayarak doyasıya eğlendiler.

Süper Çocuk Festivali - MegaPlus Dergisi 33. Sayı

Epik Organizasyon Kurucusu Berrin Baş, “Ailece eğlenceli vakit geçirilebilecek bu festivalde alışverişten, oyun parkurlarına, workshoplardan bilgilendirici ve eğitici atölyelere, konserlerden, dans ve tiyatro gösterilerine kadar zengin bir program sunduk. Doryanart Atölye çalışmaları, İzmir Çocuk Tiyatrosu gösterileri, Berkehan Dural Sanat Akademisinin dans gösterileri, sihirbaz, çocuk şarkıları konserleri, animasyon şovlarıyla çocuklara unutulmaz anlar yaşattık” diye konuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı