Mekan

Ortak Keyfimiz; Soulmate Coffee And Bakery

34 mağaza ve 4 şantiye ile hizmet veren Soulmate Coffee&Bakery, 20 yılı aşkın süredir kahve sektöründeki profesyonel işletmecilik anlayışını gerçek kahve severlere sunan bir marka… Markayı taşıyan ürünlerin tamamı büyük bir titizlik ve özenle seçiliyor, özel olarak Soulmate Coffee&Bakery için üretiliyor. Dünyanın 80 kahve gurmesinden biri olan kurucu Alper Ulus‘un büyük değer kattığı Soulmate’in leziz kahveleri ilk yudumunuzda gerçekten “ruh ikiziniz” oluveriyor… Kapıdan girer girmez karşılaştığınız kendinizi evinizde hissettiren sıcacık Soulmate atmosferiyle bütünleştiğinizde kahve keyfinin ötesinde bir deneyim burada sizi bekliyor.

soulmate coffee and bakery megaplus 37

Soulmate Coffee, dünyanın dört bir yanından enfes kahve çekirdeklerini topluyor ve bu özenle seçilen çekirdekleri İzmir’de kurduğu fabrikada kavuruyor. Bu büyük yatırımın hedefi, kahveyi gerçek tazeliğinde sunmak olduğu kadar bir yandan da yerli üretimi destekleyerek iş gücü yaratmak…

Tüm yiyecek ve içeceklerin günlük olarak hazırlanıp ve taze taze sunulması bu markayı özel kılıyor. Bu muhteşem keyfi; anlayışlı, güler yüzlü bir hizmet ile sımsıcak ortamlarda sunmak adına geliştirilen konseptteki en büyük güç ise üretim gücü.

soulmate coffee and bakery megaplus 37

Daima yenilenme… Durmadan gelişme…

Alanında parlayan ve adını duyuran bir marka olan Soulmate, kontrollü ve doğru yatırımcılar ile büyümesini geliştirmeye devam ediyor. Hâlihazırda bulunan 34 mağazası ile her gün taze kavrulmuş kahveleri ve diğer lezzetlerini farklı şehirlerdeki farklı sokaklara yayan marka, kahve tutkunlarının buluşma noktası olarak anılıyor. Markanın yeni açılacak yurtdışı projeleri ise Umman, St. Petersburg, Almanya ve Kıbrıs olarak devam ediyor. Böylece etkinlik alanını yurtdışına da taşıyan Soulmate, dünyanın pek çok noktasında konuşulan ve tercih edilen bir marka olmanın gururunu yaşıyor. Soulmate yetkilileri büyümelerini, “Bizi büyüten sadece biz değil, ailemize katılan, bizi tercih eden doğru yatırımcılarımız… 2020’nin en çok aranan ve en doğru büyüme planına sahip olan markasıyız.” diye dile getiriyor.

soulmate coffee and bakery megaplus 37

Daha profesyonel ve daha kaliteli
Soulmate çatısı altında misafirlerin bilinçli tüketimler ilekeyif alırken bir yandan da doğru lezzette tutkun olmalarını sağlama amacıyla çalışmalarını sürdüren profesyonel eğitim almış ve uzun yıllar işletme sektöründe tecrübe edinmiş Soulmate ekibi, her ay düzenli olarak eğitim vererek, kontrollerini gerçekleştiriyor. Marka, mağazalarda sunulan hizmetin her geçen gün daha profesyonel ve daha kaliteli olması adına bunun en önemli adım olduğu bilinciyle yola devam ediyor.

soulmate coffee and bakery megaplus 37

Herkese hitap eden seçenekler

Arkasında Türkiye’nin 5000’den fazla noktasına kahve üreten firması Pacifica olan Soulmate, üretim kapasitesiyle kendi lezzetlerini yaratabilen bir marka.

Kahve gibi yiyecekler de Coffee&Bakery zincirinin önemli bir bölümü. Mağazalarda sunulan tüm içecek grubu dışı ürünler profesyonel, yetkili unlu mamuller ve pastacılık firmaları tarafından destekleniyor.

Mağazalarda kahve ve sıcak içecek grubunun yanı sıra sandviç, dondurma, bakery çeşitleri bulunuyor. Herkese hitap eden kaliteli, lezzetli ve taze yiyecekler Soulmate’e gelenleri bekliyor.

soulmate coffee and bakery megaplus 37

SOULMATE’İN OLMAZSA OLMAZLARI:

  • Taptaze kavrulmuş, enfes kahve
  • Her biri birbirinden lezzetli yiyecekler
  • Güler yüzlü ve samimi servis
  • Bir kahve severin kapıdan girer girmez karşılaştığı, kendini evinde hissettiren, sıcacık Soulmate atmosferi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu