Güncel

Kitvak Koşusu’nu “Secret Lover” Kazandı

Kitvak adına, Türkiye Jokey Kulübü tarafından, İzmir Şirinyer Hipodromu’nda bu yıl üçüncüsü düzenlenen koşuyu ‘“Secret Lover” ” adlı at kazandı.  Koşu sonrası kazanan atın sahibi, antrenörü ve jokeyine özel olarak hazırlanmış olan kristal plaketleri Kitvak Yönetim Kurulu Başkan Vekili A.İklil Ulueren, Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Güçlü ve Kitvak Yönetim Kurulu Üyesi Av.Canan Özen tarafından takdim edildi.

Kitvak Koşusu’nu “Secret Lover” Kazandı

KİTVAK (Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı) adına Türkiye Jokey Kulübü tarafından “Kitvak Koşusu” ismiyle bu yıl üçüncüsü düzenlenen yarışı 5 numarada kayıtlı “Secret Lover” adlı at kazandı. İzmir Şirinyer Hipodromu’nun ev sahipliği yaptığı Kitvak Kupası Koşusu için atlar 1400 metre kum pistte mücadele etti.

Kitvak Koşusu’nu “Secret Lover” Kazandı
Mustafa Alpaydın – Berna Öztin – Mehmet Necati Şentürk

Kazanan Atın Sahibine vekâleten Sn. Haluk Eron’a kristal plaketini, Kitvak Yönetim Kurulu Başkan Vekili A.İklil Ulueren takdim ederken; Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Güçlü kazanan atın antrenörüne vekâleten Sn. Sarven Minasoğlu’na, Kitvak Yönetim Kurulu Üyesi Av.Canan Özen kazanan atın Jokeyi Gökhan Kocakaya’ya ve Kitvak Onursal Başkanı Av. Necdet Akman İzmir Hipodrom Müdürü Cüneyt Ertan’a koşunun anısına birer teşekkür plaketi takdim etmişlerdir.

Kitvak Koşusu’nu “Secret Lover” Kazandı
Tuluğ & İklil Ulueren

Kitvak Koşusu’nu izlemek üzere; Kitvak Yönetim Kurulu Üyeleri, Kitvak İcra Komitesi Üyeleri, TJK Üyeleri ve yarış severler hazır bulundu.

Kitvak Yönetim Kurulu Başkan Vekili A.İklil Ulueren “Vakfımız onkoloji hastaları ve yakınları için umut olmaya devam edecektir.Çok yakında yeni projemizi de gururla açıklayacağız. Kitvak’ın ulusal anlamda adının ve faaliyetlerinin tanıtılabilmesi açısından böylesine etkinlikler çok önemlidir. Bu yıl üçüncü kez böylesine anlamlı bir organizasyona ev sahipliği yapan Türkiye Jokey Kulübü’ne vakfımız adına şükranlarımı sunuyorum. Duyarlı vatandaşlarımızdan Kitvak’a desteklerini sürdürmelerini diliyorum. Kazanan atın sahibi, antrenörü ve jokeyini kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.

Kitvak Koşusu’nu “Secret Lover” Kazandı
Canan & Nazlı Özen

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı