Güncel

Alışveriş Tutkunları Night Out Shopping’te Buluştu

Modanın en büyük alışveriş partisi “Night Out Shopping” İzmir’in kalbi Alsancak’ta onuncu kez gerçekleşti.

İzmirlilerin yıl boyu heyecanla beklediği moda ve indirimli alışveriş gecesi “Night Out Shopping” ile Evora Teknik Yapı, Halk GYO, Ege İhracatçı Birlikleri, Selva Kayadelen sponsorluğunda Alsancak alışveriş ve eğlencenin buluşma noktası oldu. İstanbul ve İzmir cemiyet hayatının tanınmış isimlerini de bir araya getiren Night Out Shopping Gecesi’ne Konak Belediyesi, Alsancak Güzelleştirme Derneği ve Dora Dergisi ev sahipliği yaptı.

İzmir ve İstanbul sosyal yaşamının tanınmış simalarının yanı sıra binlerce İzmirlinin Alsancak’a akın ettiği Night Out Shopping, İzmir’de yeni yıl coşkusunu doruğa çıkardı.

Duman Ajans’ın organize ettiği sokak defilesi büyük ses getirdi. Defile 180 metrelik dev podyumuyla beklentilerin ötesine geçti. Sırası ile Ayla Ölçer, Alin ve BSL Fashion defileleri gerçekleşirken, İzmirlilere görsel şölen yaşattı. Ünlü müzik grubu Tezgah ve İzmirli birçok müzik grubu sahne aldı. Alsancak’ın moda merkezi Kültür Mahallesi’ndeki dört sokak üzerinde tanınmış markaların indirim stantları kurulurken Konak Belediyesi’nin ışıklandırdığı sokaklar İzmirlilerin akınına uğradı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı