GüncelKültür & Sanat

BOSTANLI SUAT TAŞER’DE RENAN BİLEK RÜZGÂRI

Liyakat Derneği (Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği) oyuncu ve müzisyen Renan Bilek’i İzmirli sanatseverlerle buluşturdu. Anlatılı konser programı ARANJMANLAR, KİTVAK “Askıda Oda Projesi”ne destek vermek amacıyla sahnelendi. Liyakat Derneği’nin düzenlediği gece, konuklara nostaljik bir müzik yolculuğu yaşattı. Sorella Events ve Megaplus Dergisi imzalı gecede tüm şarkılara konuklar tarafından eşlik edildi.

Sevilen televizyon dizilerinden tanıdığımız ve daha önce de “Aramızda Kalsın” adlı tek kişilik gösterisiyle defalarca İzmirli sanatseverlerle buluşan Renan Bilek, “ARANJMANLAR” anlatılı konserinde geçmiş yılların sevilen şarkılarını seslendirdi.

Renan BİLEK -Aranjmanlar Konseri - Megaplus dergisi 33. Sayı
Renan Bilek, “ARANJMANLAR” anlatılı konserinde geçmiş yılların sevilen şarkılarını seslendirdi.

Program açılışında konuşma yapan Liyakat Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Berkay Eskinazi “Kurumsal sosyal sorumluluk bilinci ile her alanda olduğu gibi, çeşitli sanat dallarında gerçekleştirilen projelerin önemini de vurgulamak, farklı bir alana dikkat çekmek, Sayın Renan Bilek’ in müzik yolculuğunda kendisine eşlik etmek ve hep birlikte keyifli bir akşam geçirmek temennisi ile planladığımız ‘’Renan Bilek – Aranjmanlar’’ adlı konserindeyiz. Bu akşam burada, hem Türkçe Sözlü hafif müziğin o çok sevdiğimiz şarkılarını dinleyip, notalara ve melodilere kendimizi bırakıp, hep bir ağızdan şarkılar söyleyerek nostaljik bir yolculuğa çıkacak, hem de KİTVAK ASKIDA ODA projesine siz değerli konser katılımcıları sayesinde destek sağlayacağız” dedi. Müziğin büyüleyici dilinde bir araya gelmenin üzerinde de duran Eskinazi, Liyakat Derneği’nin yanı sıra bu organizasyona destek veren kişi ve kurumlara teşekkür etti.

Renan BİLEK -Aranjmanlar Konseri - Megaplus dergisi 33. Sayı
Renan Bilek, “ARANJMANLAR” anlatılı konserinde geçmiş yılların sevilen şarkılarını seslendirdi.

Fransızca ve Türkçe şarkıların çokça söylendiği ve tüm katılımcıların keyifle katılımda bulunduğu şarkılar arasında İngilizce, İspanyolca, Ermenice ve Rumca ezgiler de yer aldı. Programın sponsorları arasında yer alan Sintaç Group ve Volkan Sintaç desteğiyle salonda pek çok öğrenci genç konseri ücretsiz izleme fırsatı buldu. 

Ata Sağlık Hastanesi sponsorluğunda hazırlanan konser kitapçığı ise tüm konukların şarkılara eşlik edebilmesini sağladı. Renan Bilek’in sohbetiyle de zenginleşen programın tadı damaklarda kaldı.

Organizasyonun ev sahipleri Benan Bilek ve Sibel Köroğlu, hem Sorella Events, hem de Megaplus Dergisi’nin sahipleri olarak bu etkinliğin gerçekleşmesi için kendilerine destek veren kişi ve kurumlara, geceye gelerek yanlarında olan konuklara teşekkür ettiler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı