Cemiyet & DavetGüncelİş Dünyası

Kent Onkoloji Merkezi İzmir’de açıldı

Türkiye’nin en kapsamlı onkoloji merkezlerinden olan Kent Onkoloji Merkezi İzmir’de açıldı

Dünyanın en önemli kanser tedavi merkezlerinden biri olan ABD’deki Houston Methodist Hospital (HMH) işbirliği ile hizmete giren Kent Onkoloji Merkezi’nin resmi açılışı bir kokteyl ile gerçekleştirildi.

Türkiye’nin en kapsamlı onkoloji merkezlerinden olan Kent Onkoloji Merkezi İzmir’de açıldı
(SOLDAN SAĞA) PROF. DR. RÜÇHAN USLU, DR. RUŞEN YILDIRIM, José F. Núñez, PROF. DR. BRİAN BUTLER,

Açılışa, Kent Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Türkmen, Yönetim Kurulu Üyeleri CEO’su Dr. Ruşen Yıldırım ve Can Karapençe, Yönetim Kurulu eski Başkanı Cem Bakioğlu, HMH Global İş Geliştirme Başkan Yardımcısı José F. Núñez ve HMH Radyasyon Onkolojisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Brian Butler, Kent Onkoloji Merkezi Koordinatörü Prof. Dr. Rüçhan Uslu, Başhekim Prof. Dr. Alp Demireller ’in de aralarında bulunduğu kalabalık bir davetli grubu katıldı.

Türkiye’nin en kapsamlı onkoloji merkezlerinden olan Kent Onkoloji Merkezi İzmir’de açıldı

Kent Sağlık Grubu CEO’su Dr. Ruşen Yıldırım, Kent Onkoloji Merkezi’nin HMH ile güçlerini birleştirdiğini söyledi. “Birlikte daha güçlüyüz” sloganıyla hizmet verdiklerini belirten CEO Dr. Yıldırım, “Bu işbirliğimizin amacı dünyada uygulanan en yeni tedavi yöntemlerini sunmak, HMH ile kurduğumuz ‘sağlık hattı’ ile hastalarımıza yurt dışına gitmeye gerek kalmadan tanı ve tedavilerine ilişkin ikinci görüş alma olanağı sağlamaktır. Kanser tedavisinde odağında hastanın olduğu bir ‘Kent modeli’ni hayata geçirdik. Tedavide multidisipliner, hasta bakımında bütüncül bir yaklaşım modeli. Hastamız bu kapıdan girdiği andan itibaren kendisini yalnız hissetmeyeceği, her sorununa ve sorusuna yanıt bulacağı bir model sunuyoruz. Hastalarımıza en etkin tanı ve tedavi yöntemleriyle hizmet verirken, beslenmeden egzersize, ağrı sorunlarından morale kadar ihtiyaç duyacağı her sorunda destekleyici uygulamalar ile yanlarında oluyoruz. Bu tanı ve tedavi süreçlerini bu çağdaş uygulamalarla kolaylaştırıyoruz” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı