Mekan

Gündüz Beach, Akşam Meyhane; Okeanos Restaurant & Beach

Çeşme Ilıca’da insanların keyifle gelip yemeğini yiyebileceği, rakısını içebileceği, denize girebileceği, ailesi ya da arkadaşlarıyla yazın tadını çıkarabileceği bir mekan yaratma hedefiyle yola çıkan Haluk Değirmencioğlu, “Okeanos Beach ile uzun vadede kalıcı olmak, ailelere hitap etmek istiyorum. Yaklaşık 25 yıldır bu işi yapıyorum, burası benim son projem, burası benim evim gibi.” diye anlatıyor Okeanos Beach’i…

Deniz havuzu ile farklı

Deniz havuzu; dibi kum ve tam deniz havasında, dalgalı günlerde buraya insanların keyifle girebilmesi, yiyip içebilmesi için düşünüldü. Kenarda oturma alanı, onun önünde jakuzi bulunuyor. Haluk Bey, “Burayı hazırlarken hep kendi isteklerimi düşünerek her şeyi hazırladım. Ben olsam bunu da isterdim gibi düşündüm. Burada aynı zamanda konaklama da bulunuyor” diye dile getiriyor.

Çeşme Okeanos restaurant & Beach, megaplus dergisi 35. sayı

Akşam meyhane konsepti

Akşam balık, et, meze derken meyhane gibi bir konsepte dönüyor. Türkçe 70ler, 80ler, 90lar müzikleri çalıyor. Hepimizin bildiği, kulaklarımızın aşina olduğu “ayy bu şarkı da mı çalıyor, ne kadar güzelmiş” dediğimiz müzikler dinleniyor. Bu şarkılar eşliğinde ruhunuz doyarken leziz yemek seçenekleri ile de mideniz bayram ediyor.

Gündüz 9.00-10.00 saatleri gibi plaj ile başlayıp 18:00-19:00 gibi restoran bölümü başlıyor ve gece 02.00’ye kadar da devam ediyor.

Çeşme Okeanos restaurant & Beach, megaplus dergisi 35. sayı

Mutfakta leziz ürünler

Gündüz snack bar, pizza, ana yemekler, balık, aperatif atıştırılabilecek başlangıçlar, mezeler, gece ise meze, balık ve et müşterilere sunuluyor. Başarılı şefin marifetli elleriyle menüde yer alan tüm ürünler günlük taze seçimlerden oluşuyor.

Çeşme Okeanos restaurant & Beach, megaplus dergisi 35. sayı

Merkezi konum avantajı

Mekanın en büyük avantajlarından biri ise merkezi bir yerde bulunması. Öyle ki gece alkol aldıktan sonra araç kullanma sorunu yaşamadan, yürüyerek gidilebilecek bir mesafede bulunan Okeanos Beach bu anlamda da avantajını ortaya koyuyor.

Çeşme Okeanos restaurant & Beach, megaplus dergisi 35. sayı

www.okeanosbeach.com

E-posta: info@okeanosbeach.com

Telefon: 0537 330 2803

Altınyunus Mahallesi, 3445 Sk.

No.4, 35930 Ilıca/Çeşme-İZMİR

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu